Image
Psí sporty Žabka, z.s. Břasy
Kontakt
E-mail: osa-zabka@wbs.cz
Adresa: Břasy, PSČ 338 24
okr. Rokycany, Plzeňský kraj
GPS: 49°49'42.207"N, 13°35'0.754"E
IČ: 031 44 526
Sledujte Žabky!

Psí sporty ŽabkaNovinky

Vítejte na stránkách sdružení Psí sporty Žabka!
Pokud chcete vždy vědět, co se na cvičáku právě děje, určitě si hlídejte odkazy Aktuality a Trénikový kalendář, které najdete pohodlně hned pod textem a také na každé stránce ve vrchní nabídce :-) Další informace najdete také na našem Facebooku a Instagramu.

Intenzivky

Přijďte si dát s Vašimi pejsky pořádně do těla! Pořádáme víkendové intenzivní tréninky Agility a Hoopers!
Více o intenzivkách

Tábory

Víkendovka nestačí? Pak zkuste tradiční, pořádnej Žabí zápřah! 4 dny plné agility, hoopers her pro psy a psovody! A každý rok překvapení!
Více o táborech

Závody

Na našem cvičáku i mimo něj, pořádáme oficiální závody Agility a Hoopers! Pro nezávodící týmy nebo pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet závodní atmosféru, pořádáme i neoficiální závody!
Více o závodech

Neflákáme se, makáme!Naše akce

Jsme veselá parta, ale umíme i pořádně zabrat. Ať se daří nebo ne, úsměv nám nikdy nechybí. Jdeme do všeho naplno a parádně si to užíváme. Někdy žasneme, co ti naši chlupáči vymyslí a abychom se z toho neradovali jen my, rádi se s vámi podělíme o své momentky ze cvičáku v naší galerii.
0
Trenérky
0
Spokojených pejsků
0
Závodů
0
Žabek

Duše cvičákuKristýna Běhounková

Mám smečku čtyř střapáčků, Jakuš si ve svých 13 letech užívá zasloužený důchod, ostatní se mnou lítají po lesích, tréninkách, závodech.. Stále se snažíme zlepšovat, účastníme se všemožných intenzivek, seminářů nejen agility, ale i hoopers. Životu se psy jsem naprosto propadla a nedovedu si bez nich už vůbec nic představit :-)