Image
Psí sporty Žabka, z.s. Břasy
Kontakt
E-mail: osa-zabka@wbs.cz
Adresa: Břasy, PSČ 338 24
okr. Rokycany, Plzeňský kraj
GPS: 49°49'42.207"N, 13°35'0.754"E
IČ: 031 44 526
Sledujte Žabky!

Psí fitko

Aneb cvičíme nejen tělo ale i mysl psa!

Nemáte zrovna sportovního ducha, závodní ambice, ale chtěli byste nějak zabavit Vašeho psa? Nebo hledáte ještě nějakou jinou aktivitu pro posílení vzájemného vztahu mezi Vámi a psem? Máte psího sportovce a chcete mu zaměstnat hlavu přes zimu a navíc zapracovat na jeho těle?

Pak je pro Vás a Vašeho čtyřnožce tento kurz to pravé ořechové! Ideální tréninky na zimu, ideální příprava pro agiliťáky a navíc v suchu - bez sněhu a bez bláta :-) 

Bližší informace:

Budeme se psy cvičit na míčích, což napomáhá k posílení vnitřního svalstva Vašeho psa. Ukážeme si hlavolamy, které si navíc můžete vyrobit i sami doma. Ukážeme si různé triky, které psa budou bavit, zaměstná svou hlavu a navíc posílí své tělo. Pravidelným cvičením různých triků pomůžeme i k zlepšení sebevědomí Vašeho psa a zlepšení Vašeho společného vztahu.  A navíc si užijeme spoustu zábavy, protože to bude bavit Vás i Vašeho psa!

Trénink je vhodný pro všechny psy – malé psí juniory ale klidně i psí seniory. Cvičení vždy přizpůsobíme přímo účastníkům na míru.

Tréninky vede Kristýna a jsou vypisovány nárazově.

V případě zájmu se ozvěte na osa-zabka@seznam.cz