Přijďte si začuchat a zkusit další psí sport – nosework. Co může být pro psa přirozenější a zábavnější, než hledání specifického pachu? Nosework totiž není nic jiného než „práce nosem“ – pes hledá specifické pachy, především skořici, popř. pomeranč. Důležitější ale je, že jde o sport, který může provozovat pes malý i velký, mladý i starý a hlavně jde o další krok k lepšímu vztahu psovoda a psa. Více o noseworku zde: http://www.noseworkcz.net/nosework

Chcete přijít? Čtěte dál! 👍

Kdy: 12. – 13.11.2022

Kde: primárně cvičák Žabka (popř. v jeho blízkosti)

Pro koho: pro všechny, úplné začátečníky i mírně pokročilé týmy

Cena: 550 Kč / 1 blok, 1000 Kč / 2 bloky

Bloky: sobota 12.11.2022 -  12 - 15 (blok II), 15 - 18 (blok III) a b) a neděle 13.11.2022 - 9-12 (blok IV) a 12 - 15 (blok V).

Platba: převodem na účet trenérky předem– veškeré info dostanete v mailu po potvrzení přihlášky

Akci nyní zajišťuje Romana Marková a tak se prosím hlaste na můj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kam prosím uveďte na jaký blok se hlásíte a zdali jste začátečníci nebo už máte nějaké to čuchání za sebou. Na stejný mail prosím směřujte také své dotazy k akci příp. k noseworku jako takovému.

Prosím berte na vědomí, že v bloku bude max 5 psů. Pokud se přihlásíte na blok, který už bude obsazen, budete o tom informováni mailem a bude Vám nabídnut jiný blok, popř. můžete zůstat jako náhradník.

Co se vzít s sebou? Psa 😊; delší vodítko (čuchání probíhá na vodítku i na volno, záleží na Vás); obojek nebo postroj který psovi nevadí; hodně pamlsků (ideálně různých hodnot a menší velikosti); hračku (pro psí blázínky, kterým je milejší házení míčku než párek); klikr (kdo používá, nutné to není)

Prosím o info, pokud by někdo přišel s háravou fenkou – určitě to nějak vymyslíme, je ale potřeba to promyslet, ať z toho pejsci něco mají 😊  

TĚŠÍME SE NA VÁS!